Studentská soutěž SVOČ 2021

v matematice a informatice

Finále 24. května 2021, Praha

 

Jak se připojit do MS Teams


 1. Každý účastník dostane nejpozději týden před testovací schůzkou zvací email s odkazem pro připojení. Tělo emailu vypadá takto:

  Email si pečlivě uschovejte, odkaz budete potřebovat na připojení k testovací schůzce.

 2. Odkaz ze zvacího emailu Vám otevře následující webovou stránku, kde máte na výběr, zda se k TEAMS chcete připojit pomocí aplikace, nebo ve webovém prohlížeči.

  Pokud s TEAMS pracujete, necháme výběr pochopitelně na Vás. Pokud TEAMS na svém počítači nainstalované nemáte a použijete je pouze během SVOČ, je zbytečné je instalovat. Připojení ve webovém prohížeči je plnohodnotnou náhradou aplikace.

 3. Při prvním připojení ve webovém prohlížeči Vás prohlížeč požádá o povolení přístupu k AV příslušenství (kamera, mikrofon). Toto povolení je nutné udělit (po konci soutěže je opět možné jej odebrat).

 4. Posledním krokem před vlastním vstupem do TEAMS je vyplnění jména, pod kterým se budete ostatním připojeným zobrazovat.

  Pro plynulý průběh soutěže (především během soutěžního dne) je potřeba, abyste jméno vyplnili pečlivě a správně (tedy ne tak, jak je to naznačeno na ilustračním obrázku).

 5. V případě problémů s připojením, přihlášením, nebo během testovací schůzky (doufáme, že případné problémy vyřešíme právě během té) kontaktujte technickou podporu:
 • 736 644 236 Pavel Kerouš
 • 774 520 944 Richard Hollmann
 • 731 957 047 Petr Ambrož